RevBits v Top 25 Cybersecurity Companies of 2020

Společnost RevBits byla za rok 2020 zařazena mezi 25 nejlepších firem na světě v oblasti kybernetické bezpečnosti

Společnost RevBits, přední poskytovatel řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti, byla organizací The Software Report zařazena do žebříčku 25 nejlepších firem v oboru za rok 2020 (Top 25 Cybersecurity Companies of 2020)

Společnost RevBits oznámila, že ji organizace The Software Report zařadila do svého žebříčku 25 nejlepších firem v oblasti kybernetické bezpečnosti pro rok 2020 (Top 25 Cybersecurity Companies of 2020).

Firmy, které se v roce 2020 do žebříčku dostaly, patří mezi nejinovativnější a technologicky nejvyspělejší organizace z hlediska ochrany svých zákazníků před kybernetickými hrozbami.

RevBits logo

Společnost RevBits toto ocenění získala spolu s předními a zavedenými organizacemi v oboru, jako jsou například firmy McAfee, Palo Alto a další. "Je pro nás velkou poctou, že se nám znovu, jako velmi mladé společnosti a v tomto velice konkurenčním prostředí, podařilo získat ocenění za inovace, které zavádíme a nabízíme našim klientům," řekl David Schiffer, generální ředitel firmy RevBits.

Organizace The Software Report obdržela stovky návrhu na zařazení do svého žebříčku. Oceněné firmy uplatňují proaktivní přístup a využívají špičkové technologické platformy, které zajišťují ochranu jejich zákazníků před celým širokým spektrem kybernetických útoků. Vzhledem k tomu, že stále více firem investuje do digitální transformace, jsou služby těchto firem z oboru kybernetické bezpečnosti kriticky důležité pro zajištění bezpečnosti dat a infrastruktury.

Přidat komentář

Nejnovější aktuality

Logo star-snippets.com

Notice: Undefined index: sluzby-pro-firmy.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 437

Notice: Undefined index: sluzby-pro-firmy.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 439